Pomoc dydaktyczna przeznaczona dla dzieci i młodzieży z poważnymi problemami w komunikacji werbalnej. Zawiera fotografie/rysunki oraz symbole pomagające w nauce budowania poprawnych wypowiedzi zarówno przez osoby posługujące się komunikacją alternatywną, jak i osoby mówiące pojedynczymi wypowiedzeniami. Ćwiczenia pozwalają stopniowo budować umiejętność wypowiadania się za pomocą coraz bardziej złożonych wypowiedzi. Użytkownik uczy się również adekwatnego odpowiadania na pytania i ich zadawania.r

Wiem jak to powiedzieć występuje w dwóch wersjach:

1. W formie książki - do samodzielnego wycięcia elementów (struktur zdaniowych, obrazków, pojedyńczych symboli)

2.  W wersji BOX - gotowa do użycia (pocięte elementy), zapakowana w poręczne pudełko z twardego kartonu.

 

 

Struktura 1 a i 1 b (zielona)przeznaczona jest dla osób używających dotychczas jedynie pojedynczych wypowiedzeń - rzeczowników lub czasowników w formie bezokolicznika lub 3. os. l. poj.

Struktura 2 a (niebieska) przeznaczona jest dla osób używających dotychczas wypowiedzeń dwuelementowych (podmiot + orzeczenie), w celu rozszerzenia do trzyelementowych. 

Struktura 2 b (pomarańczowa)przeznaczona jest dla osób używających dotychczas wypowiedzeń dwuelementowych (podmiot + orzeczenie), w celu rozszerzenia do trzyelementowych.

                                                                 

Struktora 2C (żółta) przeznaczona jest dla osób używających dotychczas wypowiedzeń dwuelementowych (podmiot + orzeczenie), w celu rozszerzenia do trzyelementowych.

Wszystkie elementy wykonane są z kartonu powlekanego 400g, dodatkowo zabezpieczone folią UV błysk.

Zapraszamy do sklepu.